دات نت نیوک

درباره ویزانو 

موسسه مشاوران مهاجرتی ویزانو ، برگرفته از ایده جدیدتر از آنچه که در سال 1395 شمسی در بین موسسات موجود مهاجرتی در جریان بود، تشکیل شد. فرآیند شکل گیری ویزانو براساس طرحی نو برای ارائه خدمات و تسهیل مراحل مرتبط به امور مهاجرت و فعالیت های قبل و بعد از مهاجرت افراد مشتاق به تجربه زندگی در کشور جدید، ایجاد شد.

البته در تشکیل ویزانو، فقط استراتژی یک ایده جدید کافی نبود. ویزانو توسط آقای مهندس کوروش رفیعی فر با تجربه سال ها تحقیق، اجرا و تجربه برگزاری و حضور در گردهمایی و همایش های مختلف در حوزه مهاجرت پایه گذاری شد. کوروش رفیعی فر که از دوران نوجوانی به سبب کنجکاوی و علاقه خاص به تجربه زندگی در کشور جدید، دائما به دنبال کسب دانش به روز و به دست آوردن مهارت های کافی برای امور مهاجرتی بود، در سن 18 سالگی به عنوان مدرس برتر و جوان در بین موسسات معتبر آموزش زبان انگلیسی در آن زمان شناخته می شد. بعد از ورود به زمینه کاری برگزاری دوره های آموزش آیلتس و البته ارتباط های مختلف ایجاد شده در کشور استرالیا، همکاری خود را با وکلای رجیستر شده معتبر ایرانی مقیم استرالیا و نیوزلند آغاز کرد.

به سبب آغاز این همکاری در سنین اوایل جوانی و البته علاقه شدید ایشان به کسب دانش هر چه به روزتر در زمینه قوانین مهاجرتی، به لطف پررودگار متعال تا به امروز یکی از موفق ترین کارشناسان مهاجرتی در حوزه نتیجه بخشی پرونده های متقاضیان مهاجرت به کشور های مختلف به خصوص استرالیا وکانادا می باشند.

 

ویزانو باور دارد که ما در کنار هم می توانیم به هدف های مشترک دست پیدا کنیم. چراکه :

صداقت ، تعهد و دانش به همراه خواستن می تواند دسترسی به هر هدفی را ممکن کند.

شعارهای سازمانی ویزانو ، پیام رسان نیازهای واقعی علاقه مندان به مهاجرت به کشوری نو می باشد. نیازهایی که به دلیل تجربه سال های فعالیت در این حوزه، به خوبی شناسایی شده و برای هرکدام پاسخی در خدمات ما در نظر گرفته شده است.

  • ویزانو، طرحی نو برای شروعی نو..........

ماموریت ویزانو 

بازکردن فرصت های جهانی برای هموطنان ایرانی.

چشم انداز ویزانو

 ارائه راه حل های نوآورانه مهاجرتی و خدماتی که مشتریان ما را قادر می سازد تا در هر بخش از جهان موفق شوند.

ارزش های سازمانی ویزانو

به عنوان پیشگامان راه حل های موفقت آمیز مهاجرتی، ارزش های ما در همه چیز ما،از رفتار با مشتری تا خدمات کوچک یا بزرگ، منعکس می شود.

 

در حال حاظر ویزانو در ایران و کشور آلمان دفتر فیزیکی  فعال دارد. دفاتر همکار ما در ایران مجوزهای لازم زیر نظر سازمان های نظارتی وزارت کار و امور حقوقی بین المللی را دارا می باشند که این صرفا گامی در جهت اطمینان بخشی و شفافیت کاری ما محسوب می شود. چرا که اعتبار ما بین متقاضیان مهاجرت بیشتر به جهت کیفیت خدمات و نحوه پاسخگویی صبورانه و دلسوزانه در کنار هوشمندی درباره قوانین و شرایط موجود شهرت دارد.

تمام نگاه و مسیر سازمانی ویزانو طبق استانداردهای بین المللی مدیریت تعریف شده است و هدف اصلی گردآوری این موسسه مهاجرتی ،پیشنهاد، راهنمایی و اجرای بهترین مسیر قانونی مهاجرت به متقاضیان می باشد.

در کنار گروهی از کارشناسان مجرب مهاجرتی در ایران، بهره گیری از وکیل پایه یک دادگستری ،کارشناس برگزاری آزمون های زبان بین المللی و مترجمین قدیمی و کارکشته بخش ترجمه مدارک ، از ویزانو تیم مهاجرتی منحصر به فرد برای ارائه خدمات در خورشایسته متقاضیان ایجاد کرده است. 

 

پیام مدیرعامل ویزانو

به عنوان یکی از موسسات موفق مشاوره فعال مهاجرتی که در سال های اخیر با اخذ چند صد ویزا و ارزیابی مهارتی مثبت توانسته محبوبیت خوبی را بین مشتریان خود ایجاد کند، باید عرض نمایم که این موفقیت اتفاقی نیست و نیازمند معطوف کردن تمام تمرکز ما بر اهدافمان و داشتن یک ذهن خلاق برای پاسخگویی به نیازهای جدید مشتریان بوده است.      

                                                                

هدف ، کمک به افراد در دستیابی به فرصت های فراتر از مرزهایی است که در آن متولد شده اند. ما قویا بر این باوریم که فرد باید هدف خود را برای دستیابی به توان بالقوه خود به دست آورد و باید بر اساس شایستگی و بدون هیچ گونه تعصب دیگر به آن فرصت داده شود.

ما قویا معتقدیم که رفتن به خارج از کشور، ثروت و چشم انداز شخصیت زندگی را برای بهتر شدن تغییر می دهد. تاثیر آن بر خانواده اش، جامعه اش، صنعت و کشورش است.

یک فرد در خارج از کشور نه تنها پول را بازپرداخت بلکه شبکه های انسانی، کسب و کارها، ایده های تبادل و همچنین شهروندی جهانی را ایجاد می کند.

شایستگی اصلی ما این است که یک مشاور حرفه ای باشیم که در آن هدف ما الهام، انگیزه، مشاوره، متقاعد کردن و متقاعد ساختن است. ما خودمان را به عنوان فردی می بینیم که مردم با یک رویا پیش ما می آیند که برای تمام عمرتحقق آن آرزو را داشته اند، بعضی حتی با آخرین امیدشان به ما امید دارند.

 

می دانیم که ما که ما بر زندگی و معیشت افراد تأثیر می گذاریم و به همین دلیل است که ما کار خود را بسیار جدی و با تعصب شخصی انجام می دهیم.

ما به عنوان یک موسسه تجاری، به دنبال چیزی فراتر از بهره مالی هستیم. آنچه که ما برای بدست آوردن تلاش می کنیم ، ایجاد یک نام تجاری جهانی در صنعت HR  و فراهم سازی زمین بازی با شرایط مساوی برای همه بازیگران این بازی است. ما هر روزه شاهد موفقیت های ایرانیان در سراسر دنیا هستیم. 

در حالیکه از موقعیتی که هستیم لذت می بریم، همیشه از خانواده، والدین، معلمان و جامعه ایران که به ما کمک کرده اند، سپاسگزاریم.

از شما دعوت می کنم، بیایید یک مرز جهان را باهم بسازیم.

 

کوروش رفیعی فر

موسس و مدیر عامل ویزانو

 

برای اطلاع از خدمات گوناگون ویزانو، به صفحه اینجا کلیک کنید.