دات نت نیوک
Enter Title

زبان انگلیسی و کسب نمره مناسب در آزمون زبان مانند آیلتس و  مهاجرت دو موضوع کاملا جدانشدنی هستند. آیلتس و مهاجرت مفهوم مشترکی دارند:

"باز شدن درهای جهانی بر روی شما"

 

یکی از مهمترین شروط موفقیت در پروسه مهاجرت به کشور استرالیا، نیوزیلند یا کانادا داشتن مدرک آیلتس ( IELTS )  است . این امتحان نه تنها در جریان کاری مهاجرت بسیار ضروری می باشد بلکه در هنگام ورودتان به محیط جدید نیز به شما یاری می دهد تا بتوانید با اطرافیان خود ارتباط برقرار کنید. زمانی که تصمیم به مهاجرت می گیرید، شاید مهم ترین دغدغه ذهنی شما بعد از صحبت با وکلای مهاجرتی مختلف و انتخاب شرایط مناسب برای مهاجرت و اخذ اقامت یک کشور ، کسب نمره آیلتس و یا آزمون های مشابه مثل تافل می باشد.
 حالا باید چی کار کنید؟! از کجا شروع کنید؟! می خواین از دوستاتون پرسوجو کنید تا یه مدرس خوب بهتنون معرفی کنه؟! یا می خواین اصلا به خاطر نمره آیلتس بی خیال مهاجرت بشین ؟؟!!

مهاجرت به استرالیا

 

ما در تیم مهاجرتی ویزانو ، نیازهای مهاجرتی شما رو درک می کنیم. تمام نیازهای مهاجرتی شما در ویزانو پاسخی دارد.!

در خیلی از موارد شده است حتی  افرادی که از لحاظ مدرک تحصیلی و سابقه کاری شرایط واقعا قوی داشتند ، اما به علت نگران بودن در مورد نمره آیلتس و عدم اطمینان به اخذ نمره مورد نظر از سوی وکیل مهاجرتیشون ، چندین سال  از فرصت طلایی زندگی را از دست داده اند .

در ویزانو ، بهترین راه کار برای اخذ ویزا و مهاجرت به کشور مورد نظرتون توسط وکیل ثبت شده و با تجربه اداره مهاجرت پیشنهاد داده می شود. سپس نمره زبان مورد نیاز شما مشخص شده و برای کسب نمره زبان پیشنهادی، توسط تیم مهاجرتی ویزانو، برنامه آموزشی منظم تهیه و  به اطلاع شما رسانده می شود.

ما افتخار داریم در تیم مهاجرتی ویزانو ترکیبی از اساتید خبره آموزش آیلتس در ایران و اساتید Native از کشور انگلستان و آمریکا حضور دارند که این موضوع باعث شده  کسب نمرات بالا در آزمون آیلتس برای متقاضیان مهاجرتی ویزانو، بسیار دست یافتنی و ممکن باشد.

اطمینان حاصل شده از همکاری آموزشی در موضوع زبان طی چندین سال گذشته و نتیجه بدست آمده از کلاینت های ما، باعث شده است که با اطمینان مدعی شویم

 " نمره آیلتس مورد نیاز مهاجرت شما را گارانتی می کنیم "

ویزانو ، طرحی نو، برای شروعی نو