دات نت نیوک
مهاجرت و اقامت

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا در ابتدا یک تصمیم است. زمانی که شما برای مهاجرت به استرالیا تصمیم به حرکت و جمع آوری اطلاعات می کنید، لیستی از مشاورین و وکلای مهاجرتی  و سازمان هایی که بتوانند در مسیر مهاجرت به شما کمک کنند را آماده کرده و سعی می کنید به نوعی از رزومه و توانمندی آن ها اطمینان حاصل کنید.

ما هم یکی از موسسات مهاجرتی هستیم که به شما معرفی می شویم !

حال از کجا شروع کنید !؟ توصیه ما به شما این است که این مراحل را دنبال کنید .

به صفحه درباره ما رفته و درباره ویزانو کمتر از یک دقیقه، مطالعه کنید.
به صفحه مقالات مهاجرتی رفته و درباره ویزاهایی که در ذهنتون است ، اطلاعات به روز شده را بدست آورید.
به صفحه خدمات ویزانو رفته و به طور تیتروار از خدمات مجموعه مهاجرتی ویزانو مطلع شوید.
اگراین احساس را دارید که کارشناسان ویزانو می توانند مشاوره خوبی به شما ارائه دهند ، لطفا به صفحه تماس با ما رفته و یکی از راه های ارتباطی با ویزانو رو انتخاب و با ما تماس بگیرید.
تیم مهاجرتی ویزانو سعی کرده است تمام نیاز های مهاجرتی شما را در یک مجموعه مهاجرتی جمع آوری کند و برای همه این نیازها ، از بهترین و خبره ترین کارشناسان مربوطه  دعوت به همکاری داشته است.  

مجموعه مهاجرتی ویزانو با همکاری وکلای ثبت شده در کشورهای استرالیا و نیوزیلند ، به طور کاملا شفاف و رجیستر شده در کشور استرالیا با سابقه چندین ساله در شهر های بریزببن و سیدنی برای مهاجرت به استرالیا خدمات زیر را ارائه می دهد :

• خدمات مشاوره ویزاهای مختلف استرالیا
• خدمات اخذ اسسمنت ( ارزیابی ) مشاغل استرالیا
• خدمات پروسه ویزا از مرحله لاجمنت تا انتها ( مخصوص افراد دارای اسسمنت )
• خدمات اخذ ویزاهای مختلف استرالیا از شروع تا انتها ( وکیل ثبت شده)
• خدمات اخذ پذیرش از بهترین کالج ها و دانشگاه های استرالیا و نیوزلند

وکلای مهاجرتی تیم ویزانو خدمات مربوط به راه حل های مهاجرتی تعریف شده در اداره مهاجرت استرالیا برای اخذ ویزا توسط متقاضیان ویزای استرالیا را پوشش می دهند.

از مهم ترین ویزاهای صادر شده برای متقاضیان ویزای استرالیا به موارد زیر می توان اشاره کرد :

ویزای اقامت استرالیا از طریق مهارت ( Skill Visa  )

ویزای سرمایه گذاری استرالیا  ( Business Visa )

ویزای کارآفرینی استرالیا ( Innovation )

ویزای ازدواج استرالیا  ( Marriage Visa )

ویزای کارفرمای شغلی   (Sponsored )

ویزای تحصیلی استرالیا  ( Student Visa )

ویزای توریستی و ویزیت استرالیا ( Visit Visa )

 

شماره ثبت وکلای ما در سازمان وکلای رجستر شده استرالیا ( MARA )  را  از ما بخواهید .!

 


مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا می تواند آینده ای بسیار روشن برای فرد مهاجر رقم بزند.خوشبختانه با افتخار اعلام می نماییم برای موفقیت های اخذ شده در اجرای روش های مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای کانادا به همراه مجموعه ای از بهترین وکلای مهاجرتی در تیم ویزانو، زحمت بسیار و چندین ساله کشیده ایم و امروز با کمال اعتماد بیان می کنیم که یکی از بهترین وکلای مهاجرتی ثبت شده در کشور کانادا به استناد ویزاهای اخذ شده کشور کانادا، تیم ویزانو می باشد. ما قادریم در ابتدا اعتماد شما را جلب کنیم، سپس مسئولیت مهم هدایت و مشاوره تصمیم مهم زندگی شما را بر عهده بگیریم، سپس روش مهاجرتی پیشنهاد شده به شما را اجرا کنیم و در آخر با همدیگر از موفقیت های همدیگر لذت ببریم. 

... و اما روش های بسیار زیاد و متنوعی برای مهاجرت و اخذ ویزای کانادا وجود دارد. مهم ترین و جذاب ترین این روش ها را به طور خلاصه می توان موارد زیر نامید. البته بهتر است برای مهاجرت به کانادا روشی را انتخاب کرد که مزایای بیشتری با توجه به وضعیت فعلی شما داشته باشد.

 •  مهاجرت از طریق کار یا مهارت
 •  مهاجرت از طریق سرمایه گذاری 
 •  مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت به واسطه ازدواج
 • مهاجرت مرحله به مرحله تا اقامت!

مهاجرت به آلمان

بسیار شنیده می شود که افراد از وکیل مهاجرت به آلمان سوال می کنند که بهترین روش مهاجرت به آلمان چیست؟ تعیین اینکه کدام روش بهتر یا آسان تر است بستگی به شرایط شما دارد زیرا قوانین مهاجرتی تقریبا ثابت هستند و این شما هستید که با وضعیت فعلی خود باید بهترین روش را انتخاب نمایید. در اینجا شرایط و ویژگی های هرکدام از روش های مهاجرت را بیان می نماییم و تصمیم گیری را بر عهده خودتان میگذاریم چرا که ممکن است روشی برای اشخاصی خاص بهترین باشد اما برای گروهی دیگر سخت ترین روش.

 

 •  مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل در این کشور

این روش بسیار مناسب جوانان و از روش های کم هزینه تر نسبت به سایرین است. در این روش شما باید تلاش کنید که اجازه تحصیل در یکی از دانشگاه های المان را دریافت نمایید سپس درخواست ویزای تحصیلی نمایید.

 • مهاجرت به واسطه ازدواج 

اگر قصد دریافت اقامت دائم در آلمان و دریافت تابعیت این کشور را دارید می توانید از طریق ازدواج با یک فرد آلمانی اقدام کنید. برای اینکه بخواهید نسبت به این کار اقدام کنید باید از نظر مالی تمکن مالی کافی برای زندگی در این کشور بدون کمک دولتی را داشته باشید و همچنین تسلط بر زبان این کشور داشته باشید.

 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و تاسیس شرکت 

اگر قصد کارافرینی در کشور المان را دارید می توانید از این طرح استفاده کنید. برای اینکار طرح شما باید توسط اتاق بازرگانی آلمان تایید شود و توانایی راه اندازی و تاسیس شرکت در این کشور را داشته باشید. 

 


مهاجرت به نیوزلند

متقاضیان ویزای اقامت نیوزیلند می توانند با مراجعه به بخش راه های مهاجرت به نیوزیلند، ابتدا درباره ویزایی که می خواهند اقدام کنند اطلاعات بدست آورند. سپس به بخش تماس با ما رفته و با کارشناسان مهاجرت به نیوزیلند دفتر مهاجرتی ویزانو در خصوص شرایط خود صحبت کرده و به صورت رایگان به بهترین نتیجه گیری برای انتخاب راهکار مهاجرت به نیوزلند با توجه به شرایط خود دست پیدا کنید.

مشاورین و وکلای مهاجرتی در ویزانو ، در تلاشند با به روزنگه داشتن اطلاعات مهاجرتی در خصوص ویزاهای قابل صدور کشور نیوزیلند، خدمات زیر را برای متقاضیان به بهترین شکل انجام دهند. 

 

 •  مشاوره و تصمیم گیری مشترک با حضوری متقاضی برای انتخاب راه کار مهاجرتی.
 •  آماده سازی فرم های مورد نیاز اداره مهاجرت نیوزیلند.
 •  آماده سازی مدارک تحصیلی و شغلی متقاضی با فرمت مناسب و اقدام جهت ارسال مدارک برای ارزیابی کشور نیوزیلند.
 •  اقدام برای دریافت EOI از اداره مهاجرت نیوزیلند.
 •  فراهم سازی مدارک درخواست شده از اداره مهاجرت.
 •  آماده سازی طرح تجاری متناسب با مفاهیم جاری در کسب و کارهای فعال در نیوزیلند. ( مخصوص ویزاهای سرمایه گذاری)

 

** و ....... ما تا آخر با شما هستیم. صدور ویزای شما، مرحله آخر کار ماست.!